Sprzedam Stilo Schumacher 1.9 JTD 140km

Ogłoszenia o sprzedaży.
Regulamin forum
W wiadomości musi być podane:
1. Krótki opis części/ rzeczy sprzedawanej
2. Cena
3. Zdjęcia

Ogłoszenie typu:
"sprzedam auto","części","cokolwiek. link" - Będą kasowane
W TEMACIE NALEŻY ZAMIEŚCIĆ ZDJECIA ORAZ PODAĆ CENĘ
ogłoszenia bez zdjęć - Będą kasowane
ogłoszenia bez ceny - Będą kasowane

Oferty sprzedaży mogą być przedstawiane przez osoby posiadające min. 15 postów!

Kategoryczny zakaz komentowania ogłoszeń

OGŁOSZENIA WAŻNE SĄ MIESIĄC. Po tym czasie zostana usunięte i bedzie możliwość ponownego wystawienia.
Maki1551
Nowy Klubowicz
Imie: Marcin
Auto: Stilo Schumacher
Silnik: 1.9 JTD 140KM
Kolor: Czerwony

Sprzedam Stilo Schumacher 1.9 JTD 140km

Postautor: Maki1551 » 23 maja 2021, 17:38

Witam. Posiadam na sprzedaż stilo w limitowanej wersji Schumacher nr 1028. Stilon w dobrym stanie technicznym. Do zrobienia drobne poprawki lakiernicze czyli standardowo lakier bezbarwny na masce, tylnej lotce i lusterkach. Z mechanicznych rzeczy do zrobienia jest rolka alternatora bo popiskuje czasami i poducha silnika pod zbiorniczkiem wyrównawczym bo puściła olej i trochę trzęsie. W ubieglym roku wymieniłem komplet hamulcy przód i tył z tarczami i gumkami na zaciskach, tuleje tylnej belki, regeneracja skrzynki bezpieczników (piny pod jednym z przekaźników), nowy akumulator i nowy przeplywomierz oryginał Bosch. Auto odpala bez problemów, nie bierze oleju ani płynu, nie brakuje mu mocy. Zawieszenie sprawne. Skrzynia nie hałasuje i biegi wchodzą lekko. Środek jak na swoje lata wygląda bardzo dobrze. W bagażniku znajduje się oryginalny subwoofer, działający oczywiście. Aktualny przebieg 195 tyś. Na rozrządzie zrobione 45tys, mam już zakupiony kompletny rozrząd z pompą wody do oddania dla nowego właściciela. Do oddania z autem są również dwie zimowe opony. Dwa komplety kluczyków. Więcej zdjęć podeślę innym źródłem, gdyż nie moglem ich wstawić na forum. Cena 9500zl do rozsądnej negocjacji.

Kontakt tel: 884028908

Edit: zdjęcia stilona
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 maja 2021, 20:47 przez Maki1551, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Mazi
J.Admin
Imie: Rafał
Auto: Abarcina
Silnik: 1,2 x 2 :D
Kolor: 601 nero
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=6122

Re: Sprzedam Stilo Schumacher 1.9 JTD 140km

Postautor: Mazi » 23 maja 2021, 19:30

ogłoszenia bez zdjęć - Będą kasowane
Udało Ci się rozwiązać problem ?? Napisz jak to zrobiłeś... dla potomnych....
Szukasz pomocy elektromechanika - problem z SELESPEED / DUALOGIC 505 - 395 - 072 http://klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f ... 4&start=25

Maki1551
Nowy Klubowicz
Imie: Marcin
Auto: Stilo Schumacher
Silnik: 1.9 JTD 140KM
Kolor: Czerwony

Postautor: Maki1551 » 23 maja 2021, 20:36

Wybacz, staram się dodać ale wciąż wyskakuję mi jakiś błąd http przy próbie dodania zdjęć bez żadnego info czego dokładnie dotyczy. Spróbuję inną metoda je dodać.
Edit: udało się po prostu źle to robiłem xD.

Awatar użytkownika
Mazi
J.Admin
Imie: Rafał
Auto: Abarcina
Silnik: 1,2 x 2 :D
Kolor: 601 nero
Prezentacja auta: viewtopic.php?f=16&t=6122

Postautor: Mazi » 23 maja 2021, 22:20

Muszą mieć maks rozmiar 1MB.
Udało Ci się rozwiązać problem ?? Napisz jak to zrobiłeś... dla potomnych....
Szukasz pomocy elektromechanika - problem z SELESPEED / DUALOGIC 505 - 395 - 072 http://klubfiatstilo.pl/viewtopic.php?f ... 4&start=25

Wróć do „Sprzedam”